MotoGuard 2500®

MotoGuard2500
Niezwykle odporna na rozmaite warunki atmosferyczne, redukująca wstrząsy i hałasy, bardzo wytrzymała, niekorozyjna, uniwersalna – tymi i wieloma innymi cechami charakteryzuje się polecana powłoka specjalistyczna MotoGuard 2000.

Polimocznik pozwoli stworzyć powierzchnię bardzo wytrzymałą m.in. na zadrapania, zarysowania czy też uderzenia. Oprócz tego, naniesiona powłoka jest antypoślizgowa, a do tego szczelna – nie przepuszcza wody ani gazu. MotoGuard 2000 to produkt nie tylko zapewni trwałość, ale również zagwarantuje świetny wygląd przez długi czas. Mamy możliwość dostarczenia tej pianki w wielu różnych barwach.

Uniwersalność polecanej powłoki poliuretanowej przekłada się na to, że możemy jej użyć na szereg rozmaitych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdzi się nie tylko na powierzchniach ciężarówek i innych pojazdów, ale również będzie właściwym wyborem do zabezpieczania skrzyń czy dużych kontenerów.

Przekonaj się o świetnych parametrach i bardzo dużych możliwościach użycia, jakie gwarantuje polecana powłoka MotoGuard 2000.