IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

HeatGuard PIP®

heatguardPIP
Dla klientów, którzy szukają materiałów izolacyjnych, właściwych do odpowiedniego zapełniania pustek międzywarstwowych i przegród budowlanych, polecamy produkt z tej kategorii – HeatGuard PIP. Jest to nic innego jak pianka HeatGuard 200, ale w wersji wtryskowo-zalewowej, do bardziej specjalistycznych i nieinwazyjnych prac.

Produkt pomoże właściwie zabezpieczyć różne konstrukcje, bez potrzeby ich rozbierania. Pianka dodatkowo usztywni całą konstrukcję, czyniąc ja bardziej trwałą. Co istotne, HeatGuard PIP to produkt o wyjątkowo dużej żywotności – trwałość pianki jest wyłącznie zależna od trwałości przegród i całej konstrukcji.

Heatgurad PIP polecany jest do nieinwazyjnych prac remontowych i modernizacyjnych, w których nie chcemy otwierać przegród. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach przemysłowych. Polecana piana izolacyjna świetnie się sprawdzi również w miejscach o wysokiej wilgotności, zachowując wysokie parametry dot. efektywności termicznej.

Od lat dostarczamy naszym klientom najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania z zakresu izolacji. W razie pytań, nasz
zespół służy profesjonalnym doradztwem i pomocą.