IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

Akustyka

Pianki natryskowe z otwarto-komórkowej serii SealGuard®500, oprócz rewelacyjnej termoizolacyjności i szczelności wykonania charakteryzują się cechą wyciszania i wygłuszania wszelkiego typu konstrukcji i przegród budowlanych. Tego typu pianowa izolacja natryskowa z powodzeniem stosowana jest w pomieszczeniach studiów nagrań, rozgłośni radiowych czy obszarach kina domowego. Otwarto-komórkowa piana natryskowa wszechstronnie sprawdza się przy izolowaniu segmentów biurowych, auli wykładowych, kompleksów handlowych, przemysłowych i edukacyjnych.

Jeżeli doceniacie także Państwo ciepło i ciszę domowego azylu, to zapewni ją seria pianek natryskowych SealGuard®500. Odgradzając się od zewnętrznych warunków temperaturowych, pozostawicie na zewnątrz także hałas i zgiełk.

Ujadający w okolicy pies, bębniący o poszycie dachowe deszcz czy bliski ruch kołowy nie spowodują już Waszej bezsenności.

Ocieplając swój dom, garaż czy miejsce pracy tą izolacyjną pianką natryskową, również Wy sami nie będziecie przeszkadzać otoczeniu, zatrzymując wewnątrz pomieszczeń dźwięki, które powinny w nich pozostać.

Poliuretanowe, lekkie pianki natryskowe marki Lallafom USA, potrafią połączyć maksimum korzyści termoizolacyjnych z komfortem akustycznym. Takie izolacje natryskowe oferując szczelne i efektywne ocieplenie domu, dostarczają jednocześnie funkcję bariery dźwiękowej.

System ścienny jedno i dwuwarstwowy

stc-52 System ścienny jednowarstwowy

stc-52 System ścienny dwuwarstwowy

 

Wygłuszenie ścian (jednowarstwowa)

stc-52 System ścienny jednowarstwowy

Wygłuszenie podłogi

Wygłuszenie podłogi

Wygłuszenie ścian (dwuwarstwowa)

stc-52 System ścienny dwuwarstwowy

Wygłuszenie pokrycia

wygłuszenie pokrycia