IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

SealGuard 500®

sealguard500

ocieplenie ścian sealguardPianka natryskowa SealGuard 500® to doskonałe rozwiązanie izolujące, które dzięki swoim właściwościom w krótkim czasie rozrasta się, tworząc na powierzchni równą, pozbawioną złączeń warstwę zabezpieczającą. Dzięki niej, możemy uczynić konstrukcję energooszczędną i przyjazną środowisku naturalnemu. Pianka natryskowa jest bardzo elastyczna, przez co podczas nakładania doskonale wypełnia wszelkie wypustki i szpary budynku. Dzięki temu, likwiduje mostki termiczne, przyczyniające się zarówno do jego szybkiego wychładzania w okresie jesnienno-zimowym, jak i zbyt intensywnego nagrzewania podczas letnich, słonecznych dni. Możliwość instalowania jej w połączeniu z różnorodnymi materiałami, takimi jak m.in. drewno, blacha, beton czy folia, czyni ją niezwykle uniwersalną.

Wykonywanie izolacji przy pomocy pianki natryskowej jest niezwykle praktyczne, ponieważ nie wymaga używania dodatkowych elementów. Dzięki formule paro-przepuszczalnej wersja SealGuard 500® jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników budynku, ponieważ została pozbawiona wszelkich substancji, mogących powodować reakcje alergiczne lub szkodliwie oddziaływać na organizm ludzki. Właściwości pieniące zawdzięcza parze wodnej. Ponadto, produkt ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz wilgoci i grzybów. Jest także bardzo wytrzymały, o czym świadczy fakt, iż wraz z upływem czasu nie ulega różnorodnym usterkom, takim jak m.in. zapadanie czy odpadanie oraz jest odporny na działanie szkodników.

Dodatkowo, pianka natryskowa SealGuard 500® posiada amerykański Certyfikat LEED, którym została uhonorowana za swoje parametry, przekraczające ogólnie przyjęte standardy w branży budowlanej. Jest także doceniana na rynku krajowym, o czym świadczą liczne nagrody, przyznawane podczas różnorodnych targów i konferencji.

WideoGaleria