IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

SealCote® 1000

Dachowa powłoka silikonowa

Nowoczesnym rozwiązaniem do izolowania dachów płaskich lub o niewielkim kącie nachylenia, zarówno już istniejących budynków, jak i nowych konstrukcji, jest pianka natryskowa SealCote 1000. Jej struktura zawiera w sobie dużą ilość cząsteczek stałych, co czyni ją wytrzymałą oraz odporną na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak intensywne opady, czy promieniowanie słoneczne, co możliwe jest dzięki jasnej barwie, odbijającej promienie. Dodatkowo, nie ulega odbarwieniom i blaknięciu, dzięki czemu jest chętnie stosowana w budownictwie.

sealcote-1000-main-big

Silikonowy, alifatyczny SealCote 1000 jest produkowany w USA
Pianka natryskowa SealCote 1000 jest produktem mało awaryjnym, charakteryzującym się dużą uniwersalnością. Jej nakładanie nie wiąże się z przestrzeganiem rygorystycznych warunków, dotyczących pogody czy temperatury. Tworzy ona jednolitą i odporną warstwę ochronną oraz izolacyjną poszycia. Jej zastosowanie zapewnia szczelność dachu, dzięki czemu możliwe jest zlikwidowanie przeciekania, bez konieczności reperowania całości poszycia. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i atrakcyjne dla klientów, nie tylko ze względu na oszczędność kapitału i czasu potrzebnego na remont, ale także brak utrudnień w instalacji, wynikających z konieczności stosowania dodatkowych warstw.

SealCote 1000 jest produktem silikonowym, w dużej mierze zawierającym cząsteczki stałe, dlatego stanowi skuteczną hydroizolację i szczelność dachu. Dodatkowo, jest prosty w instalacji oraz bezpieczny dla pracowników, przez co jest chętnie wybierany przez firmy zajmujące się reperowaniem i uszczelnianiem poszyć, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Umożliwia kompleksową odmianę i regenerację powierzchni dachu różnorodnych konstrukcji, wykonywaną w krótkim czasie. Warto dodać, że pianka natryskowa nie posiada rozpuszczalników, co czyni ją rozwiązaniem izolacyjnym, które nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

przygotowywanie-powloki-dachowej

Odznaczenia, które posiada powłoka silikonowa SealCote 1000.

Prosty w użyciu proces instalacyjny:

  1. Wyczyść powierzchnię
    powloka-silikonowa-01powloka-silikonowa-02
  2. Przygotuj podłoże uzupełniając ubytki i szczeliny
    powloka-silikonowa-03powloka-silikonowa-04powloka-silikonowa-05
  3. Nanieś dowolną metodą
    powloka-silikonowa-06powloka-silikonowa-07

Instalacja SealCote 1000 w warunkach od +2 ⁰C do +49 ⁰C.