Posadzki

FloorGuard2900
Izolacja natryskowa FloorGuard 2900® jest dwukomponentowym elastomerem polimocznikowym. Podobnie jak natryskowe pianki poliuretanowe jest instalowany bez łączeniowo, zarówno na powierzchniach poziomych jak i pionowych. Za pomocą izolacji natryskowej FloorGuard 2900® można wykonywać końcowe pokrycia posadzek przemysłowych i powierzchni parkingów oraz wszelkiego rodzaju podłogi i zabezpieczenia przeciw korozyjne elementów konstrukcji stalowych. Wykorzystywany we wszechstronnym zabezpieczaniu betonowych, metalowych i plastikowych elementów stadionów, zbiorników wodnych itp. W połączeniu z geowłókniną stanowi szybkie, pewne i wygodne zabezpieczenie gruntu przed wyciekami zbiorników paliwowych i innymi zanieczyszczeniami chemicznymi.

Izolacje natryskowe typu FloorGuard 2900®, to dużej twardości powłoki o właściwościach hydro-izolacyjnych, znoszących znaczne obciążenia termiczno-mechaniczne, występujące w wielu kolorach, odporne na ścieranie i działanie promieniowania ultrafioletowego.

W składzie izolacji natryskowej FloorGuard 2900® nie występują rozpuszczalniki a powłoka nie uwalnia lotnych związków organicznych. Produkt gwarantuje wieloletnią trwałość i ekonomiczność a ewentualne naprawy uszkodzeń ograniczają się do punktowego i szybkiego, natryskowego uzupełnienia ubytków.