IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

HeatGuard 250®

heatguard250

HeatGuard-250-280-izolacja-natryskowa-2Wszystkim klientom, poszukującym produktu wysokiej jakości, który będzie uniwersalny i wytrzymały zarazem, polecamy piankę natryskową HeatGuard 250®. Dzięki swoim parametrom, takim jak m.in. stabilny współczynnik oporu cieplnego, stanowi doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami termicznymi panującymi w budynku, wynikającymi zarówno z ochładzania, jak i nagrzewania.

Już jedna aplikacja wystarczy, aby zyskać skuteczną izolację, zarówno budynku o przeznaczeniu rolniczym oraz przemysłowym, jak i mieszkalnym. Dzięki gęstości wynoszącej 40 kg/m3 oraz swojej wysokiej odporności na obciążenia, jest również rekomendowana do systemów dachowych. Ponadto, jest także odporna na działanie destrukcyjnych warunków atmosferycznych, takich jak m.in. silny wiatr, deszcz czy nasłonecznienie.

Jej skład, który w dużej mierze stanowią produkty przyjazne środowisku, nie wpływa negatywnie na ekologię, a brak chemikaliów i substancji szkodliwych czyni piankę natryskową przyjazną dla użytkowników budynków.

Pianka natryskowa HeatGuard 250® należy do wersji zamknięto-komórkowych. Dzięki formule uzupełniającej wszelkie szczeliny, likwiduje mostki termiczne, będące przyczyną wychładzania się wnętrz budynków. Zapewnia także ochronę przed przenikaniem dźwięków oraz wilgoci, mogącej przyczyniać się do niszczenia konstrukcji. Dodatkowo, może także stanowić warstwę drenażową, chroniącą elewacje oraz elementy konstrukcji przed nasiąkaniem. Doskonale łączy się z płaszczyznami wykonanymi z różnorodnych materiałów budowlanych, takich jak m.in. drewno, metal czy beton. Świetnie współgra również z powierzchniami dachowymi, pokrywanymi m.in. bitumenem czy papą.

Każda pianka natryskowa, powinna być nakładana przy zachowaniu staranności i spełnieniu odpowiednich warunków. HeatGuard 250® może być stosowany praktycznie w każdych warunkach. Dzięki temu, że produkt występuje w wersji zimowej i letniej, możliwe jest nakładanie go przy temperaturze oscylującej między -10 a +38 stopni.

Wideo


Galeria