IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

HeatGuard 200®

heatguard200

HeatGuard-13Prezentowana poniżej pianka natryskowa HeatGuard 200®, pochodząca od amerykańskiego producenta, jest jednym z najbardziej ekonomicznych i uniwersalnych produktów izolacyjnych. Należy do grupy pianek zamknięto-komórkowych i charakteryzuje się średnim poziomem gęstości. Pianka poliuretanowa została wykonana przy użyciu surowców odnawialnych, co czyni ją przyjazną dla użytkowników oraz natury, czego potwierdzeniem jest spełnienie wymagań testu Lotnych Związków Organicznych.

Izolacja natryskowa HeatGuard 200® może być używana do budynków o różnym przeznaczeniu, m.in. mieszkalnych czy rolniczych, a także tych o charakterze przemysłowym, co jest możliwe dzięki jej wysokiej odporności na niskie i wysokie temperatury oraz duże obciążenia konstrukcyjne. Wykazuje wysoki poziom adhezji z różnorodnymi materiałami, przez co z powodzeniem może być stosowana do powierzchni drewnianych, betonowych czy metalowych. Doskonale sprawdzi się również w połączeniu z innym rodzajem pianki izolacyjnej – wersją otwarto-komórkową, do których można zaliczyć SealGuard® 500.

HeatGuard 200® ma wiele zalet i funkcji, przez co jest produktem chętnie wybieranym. Przede wszystkim, doskonale zabezpiecza budynek przed utratą ciepła oraz zbytnim nagrzaniem. Chroni go również przed działaniem szkodników, pyłów czy zanieczyszczeń. Pianka natryskowa stanowi skuteczną barierę akustyczną, ograniczającą przedostawanie się hałasów z zewnątrz. Dzięki swoim parametrom, zmniejsza ryzyko tworzenia się zawilgoceń, mogących prowadzić do powstawania pleśni. Ponadto, prezentowana izolacja natryskowa pozwala zabezpieczyć budynek przed działaniem wody, dlatego jest traktowana jako skuteczne zabezpieczenie wodoodporne konstrukcji, niewymagające dodatkowych rozwiązań ochronnych. Dlatego HeatGuard 200® może być używana do izolowania fundamentów i podpiwniczeń konstrukcji, usytuowanych na terenach zagrożonych wystąpieniem powodzi.

Wideo


Galeria