IzoPur, Tel: +48 512 169 697, Email: andrzejcygan@izopur.pl,
ul. Sienkiewicza 10, 42-470, Siewierz, woj. śląskie,
NIP: 9541129968

HeatGuard 150®

heatguard150

HeatGuard-11Pianka natryskowa HeatGuard 150® jest rodzajem izolacji, odznaczającej się strukturą zamknięto-komórkową. Produkowana jest ze składników naturalnych, często pozyskiwanych z recyklingu, co czyni ją przyjazną dla środowiska. Dodatkowo, nie posiada szkodliwych substancji, takich jak m.in. formaldehydy czy freony, które mogą negatywnie wpływać na stan zdrowia użytkowników budynku.

HeatGuard 150® posiada szerokie zastosowanie zarówno w komercyjnej, jak i mieszkalnej branży budowlanej. Może być również używana do ocieplania hangarów czy magazynów. Stosuje się ją zarówno do izolacji dachów i fundamentów, jak i ścian konstrukcji. Dzięki swoim parametrom, zapewniającym doskonałą hydroizolację oraz wysokiej wydajności, jest chętnie wybierana do ochrony elementów domów jednorodzinnych. Za tym wyborem przemawia jej wysoka izolacyjność termiczna. Zabezpiecza budynki przed utratą ciepła, co wiąże się ze zmniejszeniem nakładów finansowych, przeznaczonych na ogrzewanie. Dodatkową zaletą stosowania pianki izolacyjnej HeatGuard 150® jest zapewnienie izolacji akustycznej, co jest szczególnie ważne dla budynków miejskich, usytuowanych w pobliżu źródeł hałasu. Zamknięto-komórkowa pianka natryskowa występuje w wersji letniej i zimowej. Dzięki temu, może być instalowana w niesprzyjających warunkach pogodowych oraz w temperaturze nie niższej niż -10 oraz nie wyższej niż 38 stopni. Ponadto, prezentowany produkt doskonale łączy się z wszelkimi materiałami, takimi jak m.in. metal, drewno czy beton. Może być także używany jako dodatkowa warstwa dla innych pianek natryskowych.

Korzystanie z pianki natryskowej tego typu, a w szczególności wersji HeatGuard 150®, gwarantuje wysoką jakość i wydajność. Dodatkowo, zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowników budynku, uzyskiwany poprzez doskonałe warunki termiczne i akustyczne, panujące w jego wnętrzu.

Wideo


Galeria