Izopur Ekologiczne Izolacje Natryskowe,

Tel: 512 169 697
Email: andrzejcygan@izopur.pl
Sienkiewicza 1042-470Siewierzwoj. Śląskie
NIP: 9541129968
Ocieplanie Pianą, Polimoczniki, Izolacje Natryskowe
Autoryzowany Wykonawca LALLAFOM® USA
+48 512 169 697 | Śląsk

Izolacje fundamentów

Izolacja fundamentów pianką

Solidny fundament to podstawa każdej stabilnej budowli.

Budynek bez odpowiedniego zabezpieczenia fundamentów nie będzie komfortowy. Prawidłowa technologia i właściwe materiały użyte do izolacji fundamentów – to eliminacja przemarzań i zawilgoceń piwnic, suche mury, bardziej komfortowe podłogi parteru i ciepłe podłoża ścian elewacyjnych.

Pełną izolację cieplną i przeciwwilgociową fundamentów zagwarantuje poliuretanowa, zamknięto-komórkowa piana natryskowa HeatGuard 200®. Na terenach inwestycyjnych o niższych poziomach wód gruntowych, fundament z zainstalowaną bez łączeniowo powłoką sztywnej piany poliuretanowej można bezpośrednio przysypać ziemią i w pełni korzystać z komfortu szczelnej, termoizolacyjnej i anty-wilgociowej izolacji natryskowej.

Natryskowa piana poliuretanowa HeatGuard 200® w połączeniu z dodatkową hydro-izolacyjną powłoką pochodzenia polimocznikowego lub silikonowego stanowi kompletne, monolityczne oraz trwałe zabezpieczenie termiczne i przeciwwodne w warunkach ekstremalnie podmokłego terenu i fundamentu narażonego na napór wód gruntowych.

Poliuretanowa piana natryskowa HeatGuard 200® stanowi podstawę szczelnego, niezawodnego i wszechstronnego systemu izolacyjnego fundamentów.
Izolacja fundamentów przekrój